פרגולות נפתחות

פרגולות נפתחות בחיפה

| פרגולה נפתחת בצפון

פרגולות נפתחות

פרגולות נפתחות מאפשרות לכל אחד לשלוט ברמת הפתיחה של גג הפרגולה באמצעות שלט רחוק. כיום ניתן למצוא מספר סוגי פרגולות נפתחות, כך שניתן לקבל התאמה אישית של הפרגולה בהתאם לדרישות הלקוח.
 

פרגולה נפתחת מוצעת כיום במספר אפשרויות פתיחה:

ההבדלים העיקריים בין הפרגולות הנפתחות - רמת אפשרות פתיחת הגג, עמידות במזג האוויר, רמת תחזוקה שוטפת.

יתרון נוסף - אלו הן פרגולות כשרות לסוכות!

 

פרגולה נפתחת - רפפות או PVC?

הבחירה בסוג הפרגולה המבוקשת היא בראש ובראשונה בחירה אישית של הלקוח. לכל פרגולה יש את היתרונות שלה אשר באים לידי ביטוי באופן השימוש, מיקום הפרגולה ולאיזה צורך היא משמשת.

 

בעוד פרגולת רפפות אלומיניום מורכבת כולה מאלומיניום, פרגולה נאספת מורכבת מקונסטרוקציית אלומיניום אשר עליה מורכב בד PVC. אופן הפעולה של הפרגולות, שונה בין אחת לשניה.

 

פרגולת רפפות אלומיניום - את הפרגולה מקימים באמצעות קונסטרוקציית פרופילי אלומיניום הכוללת רפפות אלומיניום אשר נפתחות ממצב מאוזן (סגור) למצב מאונך (פתוח).

פרגולה נאספת מורכבת מקונסטרוקציית פרופילי אלומיניום. על הקונסטרוקציה מותקנות בוכנות המחוברות לבד PVC. בוכנות אלו מבצעות את פעולת הפתיחה והסגירה של הפרגולה.

 

בשני סוגי הפרגולות, מבצעים את פעולת הפתיחה באמצעות שלט רחוק.

 

אייל פישלר אלומיניום דיזיין - פרגולות נפתחות

אצל אייל פישלר אלומיניום דיזיין - תוכלו למצוא היצע נרחב במיוחד של פרגולות נפתחות חשמליות וכמובן, ייעוץ מקצועי וליווי אישי אשר יאפשר לכם לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם.

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים לפרגולה נפתחת ואינכם מוכנים להתפשר על איכות ועל עיצוב מרשים, פנו עוד היום אל אייל פישלר עבודות אלומיניום ותמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים.

 

פרגולה נפתחת

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

| גלריית תמונות פרגולות נפתחות 

 

| ההתמחויות שלנו

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.