קבלן בנייה קלה

קבלו הצעה לתוספת בנייה קלה

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בכל תחומי הבנייה הקלה. לקבלת הצעת מחיר לתוספת בנייה קלה לבית, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

גלריית תמונות בנייה קלה

בנייה קלה
בניה קלה

בניה קלה היא צורת בניה אשר עושה שימוש בחומרים "קלים" שאינם בטון ובלוקים. שיטה זו הופכת לפופולרית יותר בשנים האחרונות וזאת בשל קלות הבניה, הניקיון שלה, המהירות הגבוהה (ביחס לשיטה המסורתית) וכן בשל היכולת לבצע הרחבות כמו הוספת חדר על הגג או בחצר בלי לבצע קדיחות יקרות ומלכלכות.

 

היתרון של בניה קלה

בניית בית היא תהליך ארוך שטומן בחובו הרבה החלטות קטנות וגדולות, ובתהליך ישנן שאריות רבות, לכלוך ונזק סביבתי. בנייה קלה מביאה איתה יתרונות רבים:

  • ידידותיות לסביבה - בהשוואה בין בניה קלה לבין בניה מסורתית אפשר לראות כי כמות הפסולת שהיא מייצרת נמוכה בהרבה. עבודת שינוע החומרים השונים קלה ומצומצמת באופן יחסי, ומכאן שהיא בניה יותר ידידותית לסביבה.

  • מרפסות - בכל בית בעל מרפסת יש לדאוג לבטיחות (על פי חוק) ולהציב סורגים שימנעו את נפילת האנשים והילדים כלפי מטה. כאן חשוב מאד לפנות לחברה המתמחה בתחום ולא לוותר על הצבת הסורג בהתאם לחוק.

  • אפשרות לבצע תוספות - בעבר, כדי להוסיף חדר לבית, לבנות על הגג או ליצור מרפסת היה צורך בקונסטרוקציות מסובכות ומורכבות בתהליך ארוך ומלכלך. היום, בזכות השימוש בחומרים כמו אלומיניום ובשיטות מתקדמות, אפשר לבצע תוספות בניה במינימום הפרעה לחיי היום יום בבית.

  • מהירות בניה - בנייה קלה היא מהירה יותר מתהליך של בניה מסורתית, וזאת בשל החומרים וצורת הבניה.

  • בידוד ברמה גבוהה - הבתים אשר נבנו בשיטת בניה קלה מאופיינים ברמת בידוד גבוהה יותר מאלו הנבנים בשיטה המסורתית. לאורך זמן הדבר יכול לחסוך בעלויות חשמל עבור חימום או קירור ולשמור על בית נעים בכל עת.

בנייה קלה מאלומיניום - א. פישלר

בנייה קלה מאלומיניום מתאימה לכל מי שמעוניין להוסיף חדר לבית, על הגג או בחצר, לבנות מבנה נוסף או את המבנה הראשי. האלומיניום הוא חומר אמין ועמיד וכאשר יודעים להשתמש בו ומשתמשים בניסיון קודם, התוצאה היא מבנה מושלם במינימום זמן בניה ובמינימום לכלוך.

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום מתמחים בתהליכי בנייה קלה באלומיניום מזה שנים, מכירים את החומר ואת שיטות הבניה היטב ומוכנים להגיע גם אליך, להקשיב לבקשותיך, לבנות הצעת מחיר הוגנת ולבצע עבודה נקיה תוך הבטחת שביעות רצון.

אזורי שירות בנייה קלה

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקת שירותי בנייה קלה באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.