שערי אלומיניום מעוצבים

קבלו הצעה לשערי אלומיניום

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בתחום שערי האלומיניום. לקבלת הצעת מחיר לשער אלומיניום, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

גלריית תמונות שערי אלומיניום

שערי אלומיניום

הכניסה לבית נותנת את הרושם הראשוני ורומזת על כל מה שעומד להתרחש בתוכו. אנשים רבים מבינים את המשמעות של כניסה יפה ומרשימה ורוצים ליהנות כל יום מכניסה מושלמת לבתיהם. הפתרון שמביאים איתם שערי אלומיניום מושלם עבור כל מי שרוצה ליצור פרטיות, להגן על ביתו מפני פורצים ולעצב את הכניסה לבית בצורה מושלמת.

 

אפשרויות הפתיחה של שערי אלומיניום

שערי אלומיניום יכולים להיפתח בצורות שונות, כאשר ההחלטה באיזו פתיחה לבחור תתבצע בהתאם לאפשרויות הקיימות במקום. בין צורות הפתיחה ניתן למנות:

  • הנעה לצד - במקרה בו ישנו מקום לכך, ניתן ליצור מסילה בכדי שהשער ינוע לצד ויעניק פתיחה מלאה.

  • פתיחת כנף - פתיחת כנף של שערי אלומיניום תתבצע בשתי דרכים. האחת היא כשכל השער פונה פנימה עד לפתיחה מלאה. השנייה היא כשהשער מורכב משתי כנפיים ושתיהן פונות פנימה בעת הפתיחה (פתרון זה יותר פופולארי).

  • הרמת השער - שערי אלומיניום יכולים לעלות כלפי מעלה אם נמצא שזהו הפתרון היעיל ביותר מבחינת ניצול המקום.

עיצובים מרהיבים בכניסה לבית

היתרון בבחירת שערי אלומיניום הוא שאין כל צורך להתפשר. האלומיניום הוא חומר עמיד שכמעט אינו דורש עבודת תחזוקה, צבעו אינו מושפע מהשמש והחשיפה לגשם וללחות אינה יוצרת חלודה. לכל אלו יש להוסיף את שלל העיצובים מהם ניתן ליהנות. ניתן לבחור כיצד תיראה הכניסה לביתו ולהתאים את העיצוב של השער לעיצוב הבית ולטעם האישי, כשהאפשרויות רבות ומגוונות.

א. פישלר - שערי אלומיניום בהתאמה אישית

מומלץ לבצע עבודות שערי אלומיניום רק עם חברה בעלת ניסיון כמו חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, המתמחה בתחום האלומיניום. החברה מכירה היטב את העבודות השונות, בעלת תיק עבודות מרשים ומבטיחה שירות ברמה גבוהה ואחריות על העבודה. כדי לוודא שאכן זוהי החברה הטובה ביותר עבורכם, מומלץ ליצור קשר עוד היום ולהתרשם מיכולותיה. 

אזורי שירות שערי אלומיניום

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקת שירותי ייצור והתקנה של שערי אלומיניום באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.