שערי אלומיניום

שערי אלומיניום

| שערי אלומיניום מעוצבים

שער אלומיניום

הכניסה לבית נותנת את הרושם הראשוני ורומזת על כל מה שעומד להתרחש בתוכו. אנשים רבים מבינים את המשמעות של כניסה יפה ומרשימה ורוצים ליהנות כל יום מכניסה מושלמת לבתיהם.
 

הפתרון שמביאים איתם שערי אלומיניום מושלם עבור כל מי שרוצה ליצור פרטיות, להגן על ביתו מפני פורצים ולעצב את הכניסה לבית בצורה מושלמת.

אפשרויות הפתיחה של שערי אלומיניום

שערי אלומיניום יכולים להיפתח בצורות שונות, כאשר ההחלטה באיזו פתיחה לבחור תתבצע בהתאם לאפשרויות הקיימות במקום. בין צורות הפתיחה ניתן למנות:

  • הנעה לצד - במקרה בו ישנו מקום לכך, ניתן ליצור מסילה בכדי שהשער ינוע לצד ויעניק פתיחה מלאה.

  • פתיחת כנף - פתיחת כנף של שערי אלומיניום תתבצע בשתי דרכים. האחת היא כשכל השער פונה פנימה עד לפתיחה מלאה. השנייה היא כשהשער מורכב משתי כנפיים ושתיהן פונות פנימה בעת הפתיחה (פתרון זה יותר פופולארי).

  • הרמת שער חשמלית - שערי אלומיניום יכולים לעלות כלפי מעלה אם נמצא שזהו הפתרון היעיל ביותר מבחינת ניצול המקום.

 

עיצובים מרהיבים בכניסה לבית

היתרון בבחירת שערי אלומיניום הוא שאין כל צורך להתפשר. האלומיניום הוא חומר עמיד שכמעט אינו דורש עבודת תחזוקה, צבעו אינו מושפע מהשמש והחשיפה לגשם וללחות אינה יוצרת חלודה. לכל אלו יש להוסיף את שלל העיצובים מהם ניתן ליהנות. ניתן לבחור כיצד תיראה הכניסה לביתו ולהתאים את העיצוב של השער לעיצוב הבית ולטעם האישי, כשהאפשרויות רבות ומגוונות.

אייל פישלר אלומיניום דיזיין - שערי אלומיניום

אייל פישלר אלומיניום דיזיין עבודות אלומיניום מתמחה בתכנון, ייצור והתקנת שערי אלומיניום מעוצבים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח.

שערי אלומיניום

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

| ההתמחויות שלנו

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אייל פישלר - אלומיניום דיזיין

אייל פישלר אלומיניום דיזיין מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנת עבודות אלומיניום והבניה הקלה ללקוחות בכל אזור הצפון והשרון: בצפון, בשרון, בחיפה, בחדרה, בקיסריה, ביקנעם, בטירת הכרמל, בנתניה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בכפר סבא, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, באזור השרון, באזור חיפה, במרכז, בתל אביב, בהרצליה, בכפר סבא, ברעננה, בפתח תקווה, בשרון, באזור המרכז.
 

פנו אלינו