ייצור והתקנת גגות מבודדים

קבלו הצעה לגגות מבודדים

א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בייצור והתקנת גגות מבודדים בצפון. לקבלת הצעת מחיר לגגות מבודדים, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

הגג הוא החלק העליון של המבנה. הוא יכול להיות מעל מבנה סגור (חדרי הבית) אך יכול להיות גם מעל המרפסת וגרם המדרגות החיצוני. הסיבה ליצור אותו מעל מבנה פתוח היא הנעמת זמן השהות במקום, הימנעות משמש שאינה נעימה והגנה מפני רטיבות הגשם.

מהם גגות מבודדים?

גגות מבודדים עשויים אלומיניום יכולים להיות מונחים מעל כל מבנה, פתוח או סגור. הם יכולים להשתלב בבניה קלה כחלק בלתי נפרד מהתהליך ואפשר להרכיב אותם גם לאחר סיום הבניה באזורים שלא נלקחו מראש בחשבון כמו המרפסת, אזור המדרגות, החניה החיצונית ושביל הגישה לבית. גגות מבודדים יכולים להתאים לשטח רחב ידיים או מצומצם, ומתאימים אותם לצורך במקום.

 

היתרונות של גגות אלומיניום מבודדים

השימוש בגגות אלומיניום מבודדים מספק מס' יתרונות:

  • בידוד מפני מזג האוויר - גגות מבודדים מונעים מהגשם לחדור למבנה ומהווים הגנה בפני קרני שמש קופחות, לכן הם משתלבים היטב במרפסות בתים אשר לא תוכנן בהן גג מראש.

  • בידוד רעשים - אחד החששות של כל מי שרוצה להציב גג הוא הרעש שיופיע כשהגשם יפגע בו ואין כל סיבה לחשוש מכך, אלא להפך. גגות מבודדים מפחיתים משמעותית את הרעשים הטבעיים.

  • עיצובים מרשימים - הגג הוא חלק בלתי נפרד מהמבנה. הוא יכול להגיע עם חלונות למעבר טבעי של האור, אפשר לשלב בו תאורה וניתן לבחור את גודלו ואת השיפוע שלו.

  • עמידות גבוהה - האלומיניום הוא חומר עמיד שאינו מושפע מפגעי השמש והגשם, לכן הוא אידיאלי ליצירת גגות מבודדים כשעבודות התחזוקה הן מינימליות.

  • איטום מושלם - כאשר הגג מורכב לאחר שהמבנה נמצא במקום אחד, החשש שעלול לעלות הוא האיטום, אך במקרה של גגות מבודדים אין סיבה לכך, אין נזילות והאיטום מושלם.

 

א. פישלר - גגות אלומיניום מבודדים

א. פישלר עבודות אלומיניום - נשמח לבצע גם עבורכם פרויקט של גגות מבודדים. אנו מחזיקים במוניטין עשיר, ניסיון רב שנים ונבצע את העבודה בדיוק רב, תוך שמירה על הניקיון וללא הפרעה לחייכם. 

גלריית תמונות גגות מבודדים

גג מבודד מאלומיניום
גג מבודד אלומיניום
גגות מבודדים
גג מבודד למרפסת שמש
גגות מבודדים
גג אלומיניום מבודד
גג זכוכית
גג זכוכית
גג זכוכית

אזורי שירות גגות מבודדים

א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקים שירותי התקנת גגות מבודדים באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, באזור השרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.