פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

| פרגולות מעוצבות מאלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

אזורים פתוחים מחוץ לבית ולעסק כמו החניה והמרפסת יכולים להיות מקומות אידאליים, אם הם מתוכננים נכון. במקרה בו הם פתוחים וללא כל קורת גג, השימוש בהם אינו ממצה את עצמו והניצול של המרחב הוא מינימלי. 
 

כאשר השמש בוהקת, הישיבה בחוץ אינה מהנה והרכב המחכה בחניה יכול להתחמם כך שבקושי אפשר להיכנס אליו, מומלץ לשקול תוספת פרגולה.

מהן פרגולות אלומיניום דמוי עץ?

פרגולות אלומיניום דמוי עץ הן אותן הפרגולות העשויות מהחומר העמיד - אלומיניום, אך הנראות שלהן מדמה מראה של עץ. פרגולות אלו מאפשרות ליהנות מכל העולמות, גם של כיסוי האזור במינימום עבודות תחזוקה וגם של נראות טבעית. בשנים האחרונות אפשר לראות עלייה בדרישה לפרגולות אלומיניום דמוי עץ והסיבות לכך הן הזמינות, ההיכרות של הצרכנים עם אפשרות זו וההבנה כי כל שטח במרחב יכול להיות מנוצל בצורה הטובה ביותר.

 

רגע לפני תכנון פרגולות אלומיניום דמוי עץ - הגורמים שיש להתחשב בהם:

  • שטח המקום הנוכחי - פרגולות אלומיניום דמוי עץ חייבות להתאים בדיוק למרחב, ואין זה משנה אם מדובר בשטח קטן או גדול.

  • שימושים פרקטיים של המקום - יש להתחשב בעמודי הפרגולה וליצור קונסטרוקציה שלא תפריע לפעילות היום יומית במקום, אלא תהפוך אותה לקלה ולנוחה.

  • עיצוב המותאם למבנה הקיים - פרגולות אלומיניום דמוי עץ צריכות להיות מעוצבות בצורה שתשתלב בטבעיות עם המבנה הקיים.

אייל פישלר - פרגולות אלומיניום דמוי עץ

אייל פישלר אלומיניום דיזיין עבודות אלומיניום עוסק מזה שנים רבות בתחום ומתמחה בעבודות אלומיניום, ולכן יוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי, לתכנן את הפרגולה כך שתתאים לבקשותיכם ותבצע התקנה מדויקת ויפה שתלווה אתכם לאורך שנים רבות.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

| ההתמחויות שלנו

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-392-8991 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אייל פישלר - אלומיניום דיזיין

אייל פישלר אלומיניום דיזיין מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנת עבודות אלומיניום והבניה הקלה ללקוחות בכל אזור הצפון והשרון: בצפון, בשרון, בחיפה, בחדרה, בקיסריה, ביקנעם, בטירת הכרמל, בנתניה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בכפר סבא, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, באזור השרון, באזור חיפה, במרכז, בתל אביב, בהרצליה, בכפר סבא, ברעננה, בפתח תקווה, בשרון, באזור המרכז.
 

פנו אלינו