חלונות בלגיים בהתאמה אישית

קבלו הצעה לחלונות בלגיים

א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בייצור והתקנת חלונות בלגיים בצפון. לקבלת הצעת מחיר לחלונות בלגיים, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

חלונות אלומיניום בלגיים מתאימים בעיקר לבתים בסגנון עיצוב כפרי. החלונות הבלגיים מאופיינים בפרופילים דקים יחסית ובחלוקה משנית בתוך החלון, מה שגורם לאותם חלונות אלומיניום בלגיים להשתלב היטב בעיצוב המסורתי והכפרי שיוצר מראה ביתי וחמים במיוחד.

 

בניגוד למה שרבים חושבים, אין כל קשר בין חלונות אלומיניום בלגיים לבלגיה. זהו מושג ישראלי בלבד אשר ניתן לחלונות בסגנון שהיה ועודנו נפוץ מאוד בכל רחבי אירופה. בעבר סגנון העיצוב הפשוט הזה שימש בעיקר את בני המעמד הנמוך באירופה, אשר לא יכלו להרשות לעצמם חלונות מפוארים ויוקרתיים יותר מעץ, כפי שנהוג להתקין בבתי העשירים האירופאים. עם זאת, היום בישראל חלונות אלומיניום בלגיים הפכו לסמל של אסתטיקה והם מעניקים מראה ביתי ונעים.

היתרונות של האלומיניום

לאלומיניום יש יתרונות חשובים ומהותיים מאוד לעומת הברזל, אשר שימש למטרה זו בעבר. אלומיניום מאפשר אטימה טובה יותר, והוא גם מאפשר ליצור חלונות אלומיניום בלגיים על גבי פתחים גדולים מאוד ללא כל בעיה. בנוסף, האלומיניום עמיד יותר, ולכן חלונות אלומיניום בלגיים מחזיקים מעמד במשך זמן רב יותר ואינם מראים סימני התיישנות או בלאי.

 

בחירת סוג הזכוכית

כמובן, כאשר אתם מזמינים חלונות בלגיים אתם יכולים לבחור מגוון רחב של צבעים או סוגים של זכוכית, כך שהם יכולים לשמש גם כחלונות רגילים בבית וגם כחלונות בעלי מראה אמנותי צבעוני כפי שניתן למצוא במבנים בסגנון עתיק במיוחד. שימו לב כאשר אתם בוחרים זכוכית עבור אותם חלונות אלומיניום בלגיים לבחור בזכוכית המעניקה גם בידוד בכדי לחסוך בהוצאות על מיזוג האוויר בתוך המבנה לאחר המעבר אליו.

 

א. פישלר - חלונות אלומיניום בלגיים

לסיכום, אם אתם מחפשים חלונות אלומיניום בלגיים איכותיים ומרשימים, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר בתחום ופנו אל א. פישלר עבודות אלומיניום, שיוכלו לספק לכם חלונות אלומיניום בלגיים בכל גודל, צורה ועיצוב שתרצו. 

גלריית תמונות חלונות בלגיים

חלונות בלגיים לסלון
חלונות בלגיים בסלון
חלון בלגי נפתח
חלון בלגי ליציאה למרפסת
חלון אלומיניום בלגי
חלון בלגי הזזה
חלון בלגי פתיחה
חלונות בלגיים בסלון
חלון בלגי לעליית הגג
חלונות אלומיניום בלגיים
חלונות בלגים
חלונות בלגיים
חלון בלגי
חלון אלומיניום בלגי
חלונות אלומיניום בלגיים

אזורי שירות חלונות בלגיים

א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקים שירותי התקנת חלונות בלגיים באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.