סגירת מרפסת

סגירת מרפסות שמש

קבלו הצעה לסגירת מרפסות שמש

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בתחום סגירת המרפסות. לקבלת הצעת מחיר לסגירת מרפסת, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

המרפסת שלכם יכולה להפוך להיות חלק נוסף לחלל המגורים. האקלים הישראלי גורם לכך שהיא משמשת את הדיירים בעיקר בעונות המעבר, ובכך מתפספס השטח הנוסף של הבית. כדי לשנות זאת וליהנות ממרחב נוסף, ניתן לבצע סגירת מרפסות.

 

מהי סגירת מרפסות?

סגירת מרפסות היא פעולה בה הופכים את המרפסת הקיימת לחלק בלתי נפרד מהבית, וזאת באמצעות בנייה קלה וחומרים דוגמת אלומיניום וזכוכית. הסגירה יכולה להתבצע גם בדירות בבניינים משותפים ולהפוך לחדר נוסף בבית עם חלונות, עם תריסים ועם נוחות מקסימלית. חשוב לדעת כי מבחינת החוק, אין כל מניעה מביצוע סגירת מרפסת כל עוד הפעולה אינה משנה את המראה המקורי של הבניין. ברגע שהסגירה מתבצעת בעזרת קיר (כמו קיר לבנים), יש צורך לקבל היתר מראש והיום ישנם פתרונות פשוטים, יעילים, מהירים, יפים וחוקיים לבצע את הסגירה.

תהליך הפיכת המרפסת לחלק מהבית

התהליך של סגירת מרפסות מתחיל ביצירת קשר עם

חברה המתמחה בתחום שתבוא לבחון את המקום ולהציע את הפתרונות הטובים ביותר. לאחר ההחלטה לסגור את המרפסת יחדיו, מגיעה החברה עם כל הציוד הנדרש ומבצעת את העבודה תוך זמן קצר, בלי להפריע למהלך החיים בבית. כלומר, אין כל צורך לצאת מהבית לתקופה ארוכה, אלא אפשר להמשיך בחיי היום יום וליהנות במהרה מחדר נוסף.

איזו חברה תוכל לבצע עבורכם עבודה מושלמת?

סגירת מרפסות צריכה להתבצע על ידי חברה בעלת ניסיון עשיר ולקוחות מרוצים.

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום מעמידה לרשות לקוחותיה ידע רב וניסיון בתחום, ולקוחותיה הרבים יוכלו להעיד על עבודתה המעולה ועל שביעות רצונם. המטרה שלכם בבחירת החברה היא למצוא את האחת שמתמחה בתחום סגירת מרפסות שתוכל להציע לכם הצעת מחיר הוגנת, בלי תוספות שיעלו בעת ביצוע העבודה ועם אחריות לעבודה. 

גלריית תמונות סגירת מרפסות

סגירת מרפסת שמש
סגירת מרפסת עם חלונות אלומניום
סגירת מרפסת עם חלונות
סגירת מרפסות שמש
סגירת מרפסת
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת גג מרפסת שמש
גג מבודד למרפסת שמש
סגירת מרפסת שמש
סגירת מרפסת עם חלונות אלומיניום
סגירת מרפסת
סגירת מרפסות

אזורי שירות סגירת מרפסות

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקת שירותי סגירת מרפסות באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.