דלתות אלומיניום מעוצבים

קבלו הצעה לדלתות אלומיניום

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בתחום דלתות האלומיניום. לקבלת הצעת מחיר לדלת אלומיניום, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

גלריית תמונות דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום בלגיות בחדר רחצה
דלת אלומיניום בלגית
דלתות אלומיניום בלגיות בחיפה
דלתות אמבטיה אלומיניום בלגי
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום
דלתות אלומיניום מעוצבות
דלתות אלומיניום
דלת אלומיניום לכניסה
דלת אלומיניום עם זכוכית אטומה
דלת אלומיניום וגג משולבים זכוכית

אלומיניום הוא אחד החומרים הנוחים לשימוש בבית, והוא מחזיק מעמד לאורך זמן. האלומיניום הוא חומר שאינו מושפע מפגעי מזג האוויר כמו השמש והגשם, ולכן רבים מתקינים בכניסה לבתיהם דלתות אלומיניום שילוו אותם בכל כניסה לבית למשך חייהם. הדלתות יכולות להיות מוצבות גם בכניסות שאינן ראשיות, כמו מחדר הכביסה או ממזווה הבית החוצה, ובכל מקרה חשוב שיותקנו כהלכה.

 

דלתות אלומיניום - עולם שלם של עיצובים

דלתות אלומיניום הן דלתות מעוצבות, כשאפשר למצוא בקטלוג שלל אפשרויות כך שכל לקוח וכל בנאי או משפץ יוכל למצוא את האחת המתאימה לו. בין העיצובים אפשר לראות את ההבדלים בפרטים הבאים:

  • מגוון צבעים - דלתות אלומיניום מגיעות לאחר שעברו צביעה וכל אחד יכול לבחור מהו הצבע שמתאים לכניסה לביתו. יש שיבחרו בצבע כחול עמוק, יש שיבחרו באפור מודרני ויש שיעדיפו קו נקי בצבע לבן.

  • כנפיים - בהתאם לתכנון הכניסה אפשר לבחור בדלת גדולה או בדלת עם כנף נוספת, כשזו אינה נפתחת באופן אוטומטי תמיד, אלא תשמש בעיקר כשישנו צורך להכניס חפצים ורהיטים גדולים לבית.

  • שקיפות - עיצובי דלתות אלומיניום יכולים לשלב חלקים שקופים בתוך הדלת. אלו יכולים להיות "פס הצצה" כך שאפשר יהיה לראות מי עומד בחוץ, קוביות שקופות דקורטיביות ושלל עיצובים נוספים.

ממי כדאי להזמין דלתות אלומיניום?

הזמנת דלתות אלומיניום צריכה להתבצע אך ורק מאנשי מקצוע המתמחים בתחום ובעלי ניסיון. יכול להיות שהעבודה נשמעת פשוטה, אך בפועל על החברה שמספקת את הדלתות להגיע אל הבית ולבצע את ההתקנה עם הדגשים הבאים: כיוון מדויק של הדלת והתאמתה למסגרת, שמירה על איטום מוחלט וכמובן - שלל עיצובים.

 

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום מעמידה לרשות לקוחותיה שירות ברמה גבוהה, דלתות אלומיניום בשלל עיצובים, מקצועיות ואחריות.

אזורי שירות דלתות אלומיניום

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקת שירותי ייצור והתקנה של דלתות אלומיניום באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.