סורגים

סורגים מעוצבים לבית

קבלו הצעה להתקנת סורגים

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחה בייצור והתקנת סורגים. לקבלת הצעת מחיר לסורגים מעוצבים לבית, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 072-3928991 או באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

הצבת סורגים על החלונות וכשכבה נוספת לדלתות מעניקה בטיחות לבני הבית מפני אנשים שיכולים לנסות לפרוץ מבחוץ, והגנה על ילדים ועל חיות מחמד המנסים לצאת החוצה ללא השגחה. כאשר אלו מורכבים מאלומיניום, התחזוקה היא מינימלית ומובטחת עמידות ארוכת טווח.

 

באילו מקומות חשוב לשים סורגים?

  • דירות בקומה ראשונה - דירות שנמצאות בקומה הראשונה ובקומת קרקע חשופות ליותר פריצות, ולכן פתרון בצורת סורגים יהיה המתאים ביותר והבטוח לבני הבית.

  • דירות בקומה אחרונה - גם בדירות הנמצאות בקומה האחרונה של הבניין ישנה נטייה לפריצות, וזאת כיוון שהפורצים מגיעים אל הדירה דרך הגג. הצבת סורגים תפתור את הבעיה ותרחיק פורצים.

  • מרפסות - בכל בית בעל מרפסת יש לדאוג לבטיחות (על פי חוק) ולהציב סורגים שימנעו את נפילת האנשים והילדים כלפי מטה. כאן חשוב מאד לפנות לחברה המתמחה בתחום ולא לוותר על הצבת הסורג בהתאם לחוק.

  • דירות עם ילדים קטנים - ילדים קטנים עלולים להיות מושפעים מהתוכן בו הם צופים בטלוויזיה, ולכן מומלץ להגן עליהם מפני ניסיון להפוך יום אחד לסופרמן. דרך הצבת סורגים בחלונות נמנעת הסכנה וההורים יכולים להיות רגועים בהתנהלות בבית.

  • עסקים - רוב העסקים צריכים להגן על עצמם, במיוחד אם מאוחסנת במקום סחורה בשווי גבוה. הצבת סורגים על החלונות ועל הדלתות יכולה להיות תנאי הכרחי אותו מציבה חברת הביטוח, המחייב את העסק להגן על כל מה שיש במבנה.

סורגים מאלומיניום - לשלב עיצוב בבטיחות

בעזרת סורגים מאלומיניום אפשר ליהנות מכל העולמות: גם בטיחות וגם עיצוב. הסורגים אינם חייבים להיראות כבדים כפי שהיו בעבר והם אינם צריכים להיות משעממים. בבחינת הקטלוגים גם אתם תמצאו את אלו המתאימים ביותר לטעם שלכם ולעיצוב הבית. אנו בחברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מתמחים בבניה קלה בשיטות חדשניות ונשמח להציג לפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם ולבצע עבודה נקיה, מהירה ובטוחה.

גלריית תמונות סורגים

סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים
סורגים

אזורי שירות סורגים

חברת א. פישלר עבודות אלומיניום, מספקת שירותי ייצור והתקנה של סורגים באזור הצפון והשרון: בחיפה, בחדרה, בזכרון יעקב, בעין הוד, בעתלית, בבנימינה, בפרדס חנה כרכור, בכפר נטר, בתל מונד, בקיסריה, בגבעת עדה, ברמת השרון, בהוד השרון, בשרון, בנתניה, בגן שמואל, באור עקיבא, בקדימה, בצורן, בשרון, באזור חיפה, בצפון, בשרון.